خانه

CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD کارخانه تور

نظرات مشتریان
زمان تحویل سریع و بسیار مهم است: محصولات ارسالی همیشه با سفارش مطابقت دارند. من به آنها اعتماد دارم زیرا هرگز از آنها ناامید نشده ام.

—— مایکل

اگر داشتم یا می توانستم 10 ستاره به آن بدهم اما فقط 5 ستاره دارم، امیدوارم به مذاکره با او ادامه دهم، آن را توصیه می کنم.

—— خوزه

این همکاری متقابل حدود 4 سال طول می کشد و باید اذعان کرد که خدماتی که ارائه می دهند بیش از حد انتظار می رود. همکاری ما سالیان سال ادامه خواهد داشت.

—— جنی

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  ما دارای تکنولوژی پیشرفته، دستگاه و خطوط تولید برای همه محصولات، با ظرفیت تولید صادرات بیش از 1000 کانتینر در سال است.

  CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 0CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 1CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 2CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 3CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 4

 • OEM / ODM

  ما آرم، اندازه، رنگ و بسته سفارشی را می پذیریم.

  ما طراح حرفه ای خود را داریم، ایده های خود را به ما می دهد، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا آن را انجام دهید!CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 0CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 1CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 2CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 3CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 4

 • تحقیق و توسعه

  Topeak در تلاش است تا راه حل های ورزشی و سلامتی یک مرحله ای را برای کاربران جهانی ارائه دهد تا سلامت و شادی را در هر گوشه ای از جهان گسترش دهد. در حالی که کارکنان و امکانات ما در طول سال ها افزایش یافته است، تعهد ما به شما به عنوان مشتریان و دوستان تغییر نکرده است. صمیمانه از دوستان از سراسر جهان برای پیوستن به خانواده بزرگ ما استقبال می کنیم!

اطلاعات تماس
CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD

تماس با شخص: Miss. Cherish Zhang

تلفن: 18756276670

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)