خانه

CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

Changzhou Topeak Trade Co., Ltd. یک تولید کننده محصولات یوگا است که در منطقه صنعتی Hutang Changzhou، شهری پر رونق اقتصادی در استان جیانگ سو واقع شده است، ما از حمل و نقل راحت لذت می بریم و نزدیک شانگهای و نانجینگ هستیم. Topeak دارای بیش از 1500 متر مربع امکانات مدرن و 8000 متر مربع کارگاه تولید، مجهز به یک تیم طراحی و توسعه 15 نفره، تیم یکپارچه سازی زنجیره تامین متشکل از 30 نفر است؛ ما با برند و شرکت های شناخته شده بین المللی ارتباط برقرار کرده ایم. در حال حاضر، ما دارای فناوری پیشرفته، دستگاه و خطوط تولید برای همه محصولات، با ظرفیت تولید صادراتی بیش از 1000 کانتینر در سال هستیم. Topeak در تلاش است تا راه حل های ورزشی و بهداشتی یک مرحله ای را برای کاربران جهانی ارائه دهد تا سلامت و شادی را به همه ارائه دهد. گوشه ای از جهان در حالی که کارکنان و امکانات ما در طول سال ها افزایش یافته است، تعهد ما به شما به عنوان مشتریان و دوستان تغییر نکرده است. صمیمانه از دوستان از سراسر جهان برای پیوستن به خانواده بزرگ ما استقبال می کنیم!

چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 0

چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 1چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 2چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 3چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 4چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 5چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 6چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 7چین CHANGZHOU TOPEAK TRADE CO.,LTD نمایه شرکت 8

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ToPeak در سال 2013، یک برند پیشرو در محصولات نوآورانه یوگا و تناسب اندام، واقع در Changzhou، مرکز اقتصادی و مالی چین تاسیس شد.

img.alt img.alt img.alt
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : تاپیک

تعداد کارمندان : 15~55

فروش سالانه : 100000-500000

سال تاسیس : 2017

صادرات کامپیوتر : < 10%